South Australia

en English
a

Our Staff

STAFF LIST Term 1 2023

Last Name First Name Language Level
AMINI Atossa (Tess) French Primary
ANDERSON Seong-Heui (Parky) Korean/Spanish Prim/Sec
ANDERSON Ben German/Spanish Secondary
ANTEZANA NAVARRO Jamie Spanish Primary
BAYNE Rinyaphat (Rin) Thai Primary
BENNET Kimberley (Kim) German Secondary
BHANDARI Jai Nepali Secondary
BORICK Sophia Auslan Secondary
BRASSE Erik Chinese/German Prim/Sec
BROWN Eri Japanese Primary
BROWN Matthew (Matt) Japanese Primary
CARVAJAL BALBIN Noelia Spanish Prim/Sec
COFFEY Maribel Spanish Secondary
COSIC Anamarija Croatian/Italian Secondary
DENG Kaixue (Wendy) Chinese Primary
DEPASQUALE Bibbiana French/Italian Primary
DITILLO Jenny French/Italian Prim/Sec
DRAGANOVIC Dzenana Bosnian Secondary
DWIMARETNO (ROBB) Soeraswati (Ellis) Indonesian Secondary
GAUTAM Monorath (Mohan) Nepali Prim/Sec
GENTILCORE Lucia Italian/Spanish Secondary
GROENEN Flor Spanish Secondary
HASSINE Ayoub French Secondary
HAYNES Mike Pitjantjatjara Secondary
HEW Mayumi Japanese Secondary
HU Zhanhang (Andy) Chinese Primary
KANG Chimao Khmer Primary
KAUR Anarpreet (Ana) Punjabi Secondary
KAUR Charanjit (Charan) Auslan Prim/Sec
KAUR Satwinder Punjabi Primary
KAUR Tajinder Hindi/Punjabi Prim/Sec
KENNEDY Alison Auslan Primary
KOHLER Michelle Indonesian Secondary
LE Ly Vietnamese Secondary
LEE Seokran Korean Primary
LIN Lee Chinese Primary
LOCK Chizuru Japanese Secondary
MALHOTRA Amita Hindi Prim/Sec
MEY Vannak Khmer Primary
MICKLEM Daniel Indonesian Secondary
MUIRHEAD Yong-Mi Korean Prim/Sec
NEDELJKOVIC-BRANKOVIC Ana Serbian Secondary
NGO Phuong Vietnamese Prim/Sec
NGUYEN Minh Xuan Vietnamese Prim/Sec
PIETRZAK Halina Polish Secondary
PINEDA GONZALEZ Miriam (Lorena) Spanish Primary
POPOVIC Danielle French/Japanese/Spanish Secondary
POUDYEL Lok Nepali Secondary
REUTER Anne German Secondary
RIDLEY Kerri Japanese Secondary
RIZK Majeda Arabic Secondary
ROSALES Patricia Spanish Prim/Sec
SAENDI Jitranutch (Nuch) Thai Primary
SETIAWAN Billy Indonesian Secondary
SMITH Barb Japanese Secondary
SOBHANI Marjan Persian Secondary
SUN Sreymom Khmer Primary
TITH Seka Khmer Secondary
UCHIKAWA Ayako Japanese Secondary
VACCARO Teresa Italian Prim/Sec
WANG Jiadi (Karen) Chinese Primary
XIE Qiqi (Karis) Chinese Secondary
YUSOPH Shohret Chinese Secondary
ZHU Yuan Chinese Primary
ZHUO Mingjun Chinese Prim/Sec
ZOCCHI Sonia Italian Prim/Sec
       
BICKLEY Ari    
CHEA Thorl    
IVCHENKO Jenny    
MATTHEWS Teresa    
MILAZZO Steven    
RYAN Shaun